strony internetowe realizacje

Wykonane strony internetowe.

Davi Studio Strona internetowa PRO
Pediatra Lublin Strona internetowa MINI
Intermobi Strona internetowa PRO
Firma OLI Strona internetowa PRO
MCP Strona internetowa PRO
Meble MCP Sklep internetowy
Biuro Rachunkowe Rej Strona internetowa PRO
Mind Master Strona internetowa PRO
Living Frames Strona internetowa MEDIUM
Azalea - Japońskie ogrody Strona internetowa MINI
Firma Dudek Sklep internetowy
Decor Inox Strona internetowa MEDIUM
Matres Sklep internetowy
MP Construction Strona internetowa MEDIUM
SBA - Beton Architektoniczny Strona internetowa PRO
Regis Serwis Strona internetowa PRO
Rzeczoznawca Bochnia - Jerzy Stępień Strona internetowa MINI
Albatros - Sala Bankietowa Strona internetowa PRO
Szot Bochnia Strona internetowa MINI
MD Coat Strona internetowa MEDIUM
Lock-Tel Strona internetowa MEDIUM
Prezenty Sklep internetowy
Biuro Rachunkowe BRJ Strona internetowa MINI
Fast Car 24 Strona internetowa MINI
Studio Tatuażu TOTU Strona internetowa MINI
Widmat Strona internetowa MEDIUM

Strony internetowe

Tworzenie stron internetowych.

Strona internetowa to setki potencjalnych zapytań i klientów. Nasze projekty tworzymy o najnowsze standardy sieciowe. Dobrze wykonana i wspierana strona internetowa gwarantuje dotarcie do maksymalnej liczby odbiorców.

To co lokalna konkurencja oferuje jako opcje dodatkowe (tym samym dodatkowo płatne), my uważamy za standard i podstawę dobrze wykonanej strony internetowej (mamy tu na myśli takie rzeczy jak formularz kontaktowy, mapę dojazdu, nie wspominając już o tak istornych elementach jak optymalizacja kodu pod SEO, czy statystykach Google Analytics). Jesteśmy gorącymi zwolennikami przestrzegania standardów sieciowych, dzięki czemu kod strony stworzonej przez nas jest przyjazny dla użytkownika jak i wyszukiwarkom (np.: Google, Yahoo, Bing czy Netsprint). Ponadto korzystamy z języka PHP, skryptów JavaScript, baz danych MySQL, dzięki temu klasyczna strona internetowa zamienia się w interaktywną aplikację internetową. Dobrze stworzona i nowoczesna strona internetowa powinna nie tylko jednoznacznie identyfikować się z firmą, ale także intuicyjną nawigację. Aby nawigacja na stronie była jak najbardziej przyjazna użytkownikowi przed przystąpieniem do pracy nad grafiką tworzymy makiety funkcjonalne, które bazują na naszych ustaleniach początkowych. Dopracowujemy układ i rozmieszczenie elementów, aby rzeczy bardziej istotne i pomagające osiągnąć zamierzony cel były w odpowiednich miejscach.

Możesz na nas liczyć na każdym etapie tworzenia projektu strony internetowej, także po zakończeniu projektu (co potwierdzą osoby z nami współpracują). Podpowiemy, wybierzemy optymalną technologię, tak aby powstał produkt z którego będziesz dumny, produkt który przyniesie Tobie i firmie wiele korzyści i zaoszczędzi sporo czasu.

Sklep internetowy

Czas na sklep w internecie!

Intuicyjny panel oraz ogromne możliwości konfiguracji sklepu internetowego PrestaShop sprawiają, że ta uznana na całym świecie aplikacja Open Source będzie idealną platformą Twojego sklepu. Sklep internetowy to tysiące potencjalnych klientów, największą jego zaletą jest brak potrzeby wynajmowania drogich lokali handlowych oraz to, iż jest on otwarty 24h na dobę, 7 dni w tygodniu. Skorzystaj z szansy jaką daje internet. Nasza firma przygotuje sklep z wszelkimi dodatkami - sklep internetowy na miarę Twoich potrzeb - zaproponujemy odpowiednie rozwiązanie.

Gotowe systemy zarządzania treścią

Systemy CMS jak Joomla, QuickCMS czy Wordpress.

Posiadasz już gotowy system CMS jak Joomla, QuickCMS czy Wordpress? To uznane gotowe platformy sprawdzające się również jako e-commerce. Posiadamy ogromne doświadczenie w budowaniu indywidualnego wyglądu (tworzenia tzw. "skóre") oraz konfigurowaniu aplikacji tak, aby się dla Ciebie sprawdziły. Projekty pod trzy wyżej wymienione systemy to użyteczne rozwiązania nastawione na realizację zamierzonych celów. To co Ci proponujemy to narzędzie, które mają być wygodnie skrojone na miarę - dostosowane do potrzeb.