Reklama

Pozostałe formy reklamy.

Rollup wielkoformatowe
Firma Oli druk folderu A3 do A4
Mobi Sock wielkoformatowe
Village Community Church wielkoformatowe
Intermobi Samochod firmowy
Novak Wydruk ulotki A3 do DL
D&D Davi Studio Samochod firmowy
D&D Davi Studio Druk ulotki A5
Sponsorzy Oklejanie łodzi
D&D Davi Studio Samochod firmowy
Polskie Łodzie Druk folderu A3 do A4
Native Designers wielkoformatowe
Bookworm wielkoformatowe
Firma Dudek Samochod dostawczy
JAS FBG Samochod spedycji
Speciallisterne wielkoformatowe

drukarnia offsetowa

Drukarnia on-line: ulotki, foldery, wizytówki, plakaty, katalogi itp.

Jesteśmy solidni w tym co robimy, dlatego nie powierzamy realizacji naszych projektów byle komu. Ściśle współpracujemy z jedną z największych drukarni w Polsce (NIE drukujemy w Bochni), laureatem wielu nagród - w której pracują ludzie mający wiedzę i doświadczenie. Dzięki temu możemy zaoferować niskie ceny przy rewelacyjnej jakości wydruku i krótkim czasie realizacji (co zostało docenione przez kilka zagranicznych firm). Jako dowód dostarczamy przykłady wykonanych już wydruków. W ofercie: plakaty, ulotki, katalogi, teczki ofertowe, kalendarze, wizytówki, papier firmowy. Link do drukarni - kliknij tutaj

Umożliwiamy Wam łatwy i szybki sposób zamawiania druków przez Internet. Możecie zalogować się i złożyć zamówienie z każdego komputera z dowolnego miejsca przez 24h/7dni. Informacja o cenie i terminie realizacji znajduje się na stronie. Dodatkowo po złożeniu zamówienia otrzymujesz na bieżąco informacje z systemu o etapie jego zamówienia.

Stworzenie koszyka i wysłanie go do nas jak i rejestracja w serwisie do niczego nie zobowiązuje. Jeżeli dalej nie jesteś przekonany zrealizujemy dla Ciebie zamówienie minimalne (np. 250 sztuk ulotek) - pozwoli Ci się to przekonać o jakości.

wydruki wielkoformatowe

Projekty graficzne, identyfikacja wizualna.

Zajmujemy się wykonywaniem projektów graficznych, które są czymś więcej niż tylko ładnie wyglądajacym obrazkiem. Nasze projekty są przemyślane i nie ma w nich miejsca na przypadek. Tworząc dla Ciebie grafikę staramy się, aby jak najbardziej wpasowała się ona w obecny wizerunek działalności, marki, wydarzenia lub projektu. Nasze propozycje akceptowane są zazwyczaj od razu, przekonaj się sam. Zanim zdecydujesz się zamówić projekt w .dot - Stuido Reklamy zobacz nasze prace.

Opracujemy dla Twojej firmy, produktu, marki lub wydarzenia identyfikację wizualną. Projekt oparty zostanie o najnowsze trendy, jednak główny nacisk kładziemy na funkcjonalność. Należy pamiętać, że wielkoformatowe nie zawsze musi być ogromne, zaś jaskrawy, uderzający w oczy kolor nie sprawdza się w każdej sytuacji. W przypadku wielkoformatowe "mniej" lub "prościej" często oznacza "więcej" i przekazuje znacznie więcej (o czym możesz przeczytać na naszym blogu). Jak wyglądają etapy projektowania w naszej firmie zobaczysz w zakładce realizacje po lewej. Motywuje nas myśl, że w naszych rękach jest część wizerunku marki na ktorą nie raz pracowały całe pokolenia. To ogromna odpowiedzialność, o której nie zapominamy w trakcie całego projektu. Wiemy, że w naszej branży niektóre rzeczy należy robić inaczej - aby wyróżnić, ciekawiej - aby przyciągnąć uwagę oraz lepiej - aby osiągnąć zamierzony cel.

Oferujemy kompleksową obsługę w zakresie reklamy - od wykonania projektu do dostarczenia gotowego produktu (projek - produkcja - montaż). Stworzymy wizerunek Twojej firmy od podstaw. Wykonamy dla Ciebie projekty na wszystkie możliwe formy reklamy - gadżety reklamowe, wydruki offsetowe, szyldy reklamowe, banery reklamowe, okleimy samochody, wykonamy kasetony świetlne oraz litery przestrzenne. W swojej ofercie posiadamy druk wielkoformatowy, który charakteryzuje sięę bardzo dużą odpornością na promieniowanie UV, uszkodzenia, ścieranie i zróżnicowane warunki atmosferyczne. Zastosowanie technologii druku falą pozwala osiągnąć wysoką jakość, między innymi przez wyeliminowanie tzw. paskowania. Zapraszamy do zakładki realizacje po lewej oraz do współpracy.