Reklama

Pozostałe formy reklamy.

Rollup wielkoformatowe
Firma Oli druk folderu A3 do A4
Mobi Sock wielkoformatowe
Village Community Church wielkoformatowe
Intermobi Oklejenie samochodu firmowiego
Novak Wydruk ulotki A3 do DL
D&D Davi Studio Oklejenie samochodu firmowiego
D&D Davi Studio Druk ulotki A5
Sponsorzy Oklejanie łodzi
D&D Davi Studio Oklejenie samochodu firmowiego
Polskie Łodzie Druk folderu A3 do A4
Native Designers wielkoformatowe
Bookworm wielkoformatowe
Firma Dudek Oklejenie samochodu dostawczego
JAS FBG Samochod spedycji
Speciallisterne wielkoformatowe

drukarnia offsetowa

Drukarnia on-line: ulotki, foldery, wizytówki, plakaty, katalogi itp.

Jesteśmy solidni w tym co robimy, dlatego nie powierzamy realizacji naszych projektów byle komu. Ściśle współpracujemy z jedną z największych drukarni w Polsce (NIE drukujemy w Bochni), laureatem wielu nagród - w której pracują ludzie mający wiedzę i doświadczenie. Dzięki temu możemy zaoferować niskie ceny przy rewelacyjnej jakości wydruku i krótkim czasie realizacji (co zostało docenione przez kilka zagranicznych firm). Jako dowód dostarczamy przykłady wykonanych już wydruków. W ofercie: plakaty, ulotki, katalogi, teczki ofertowe, kalendarze, wizytówki, papier firmowy.

Umożliwiamy Wam łatwy i szybki sposób zamawiania druków przez Internet. Możecie zalogować się i złożyć zamówienie z każdego komputera z dowolnego miejsca przez 24h/7dni. Informacja o cenie i terminie realizacji znajduje się na stronie. Dodatkowo po złożeniu zamówienia otrzymujesz na bieżąco informacje z systemu o etapie jego zamówienia.

Stworzenie koszyka i wysłanie go do nas jak i rejestracja w serwisie do niczego nie zobowiązuje. Jeżeli dalej nie jesteś przekonany zrealizujemy dla Ciebie zamówienie minimalne (np. 250 sztuk ulotek) - pozwoli Ci się to przekonać o jakości.

wydruki wielkoformatowe

Projekty graficzne, identyfikacja wizualna.

Zajmujemy się wykonywaniem projektów graficznych, które są czymś więcej niż tylko ładnie wyglądajacym obrazkiem. Nasze projekty są przemyślane i nie ma w nich miejsca na przypadek. Tworząc dla Ciebie grafikę staramy się, aby jak najbardziej wpasowała się ona w obecny wizerunek działalności, marki, wydarzenia lub projektu. Nasze propozycje akceptowane są zazwyczaj od razu, przekonaj się sam. Zanim zdecydujesz się zamówić projekt w .dot - Stuido Reklamy zobacz nasze prace.

Opracujemy dla Twojej firmy, produktu, marki lub wydarzenia identyfikację wizualną. Projekt oparty zostanie o najnowsze trendy, jednak główny nacisk kładziemy na funkcjonalność. Należy pamiętać, że wielkoformatowe nie zawsze musi być ogromne, zaś jaskrawy, uderzający w oczy kolor nie sprawdza się w każdej sytuacji. W przypadku wielkoformatowe "mniej" lub "prościej" często oznacza "więcej" i przekazuje znacznie więcej (o czym możesz przeczytać na naszym blogu). Jak wyglądają etapy projektowania w naszej firmie zobaczysz w zakładce realizacje po lewej. Motywuje nas myśl, że w naszych rękach jest część wizerunku marki na ktorą nie raz pracowały całe pokolenia. To ogromna odpowiedzialność, o której nie zapominamy w trakcie całego projektu. Wiemy, że w naszej branży niektóre rzeczy należy robić inaczej - aby wyróżnić, ciekawiej - aby przyciągnąć uwagę oraz lepiej - aby osiągnąć zamierzony cel.

Oferujemy kompleksową obsługę w zakresie reklamy - od wykonania projektu do dostarczenia gotowego produktu (projek - produkcja - montaż). Stworzymy wizerunek Twojej firmy od podstaw. Wykonamy dla Ciebie projekty na wszystkie możliwe formy reklamy - gadżety reklamowe, wydruki offsetowe, szyldy reklamowe, banery reklamowe, okleimy samochody, wykonamy kasetony świetlne oraz litery przestrzenne. W swojej ofercie posiadamy druk wielkoformatowy, który charakteryzuje sięę bardzo dużą odpornością na promieniowanie UV, uszkodzenia, ścieranie i zróżnicowane warunki atmosferyczne. Zastosowanie technologii druku falą pozwala osiągnąć wysoką jakość, między innymi przez wyeliminowanie tzw. paskowania. Zapraszamy do zakładki realizacje po lewej oraz do współpracy.